Zlatan İbrahimoviç Galatasaray’da İddası

7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.417 kez okundu.
Reklam

Digitürk son dakika haberine göre Galatasaray, Zlatan İbrahimoviç konusunda kulübü Paris Saint-Germain FC anlaşmaya varmış ve oyuncu ile görümlerin hala devam ettiğini bildirilmiştir.

Bildiğiniz üzere Digitürk, Paris Saint-Germain FC sahibi olduğu ve arap beIN MEDIA grubunda sahibi olan Nasser Al-Khelaïfi’ye satılmıştı. Galatasaray yöneticisi Dursun Özbekte bunu fırsat bilip Ligin daha fazla izlenebilmesi için Nasser Al-Khelaïfi’ye bir teklifte bulundu. Bu teklif zlatan ibrahimoviç’in transferi için bir teklifti. Galatasarayın Zlatan İbrahimoviç gibi bir Dünya yıldıza Beş Milyon Euro teklif etmiş ve Paris Saint-Germain FC sahibi olan Nasser Al-Khelaïfi bunu kabul ettiği belirtiliyor. Nasser Al-Khelaïfi’nin bunu sırf sahibi olduğu Digitürk’ün yayın haklarını elinde bulundurduğu LigTV süper lig için yaptığı ve böylelikle Süper ligi Dünya’nın heryerinde izlenmesini sağlamak istediği belirtilmektedir. Henüz Sır gibi saklanan bu anlaşmayı trbilgi.net Digitürk sitesi olarak sizlere ilk haberini vermenin gururu ve mululuğu içerisindeyiz. Galatasaray, Zlatan ibrahimoviç’in bonservisi konusunda kulübü Paris Saint-Germain FC anlaştı. Sıra Zlatan İbrahimoviç’te. Zlatan İbrahimoviç ile temas kurulmuş ve Zlatan Galatasaray kulübünden On yedi milyon Euro talep etmiştir. Uzun süren pazarlıklar sonucu Galatasaray on bir milyon euro karşılığında Zlatanı ikna etmiş ve Zlatanın sağlık kontrolünden geçeceği ve resmi sözleşmeyi imzalayacağını isveç basını duyurmuştur.

Galatasaray başkasını Dursun özbek her ne kadar ilgi alanımız dışında desede, UEFA kriterlerine uymak istemesinden dolayı bu ifadeleri kullandığı gelen bilgiler arasında. UEFA, eğer Galatasaray’ı 2 yıl sonra denetlemeye alacağını söylerse, hemen Zlatan İbrahimoviç’e imza attıracak ve böylelikle Türk Telekom Arenayı tıka basa doldurmak istediğini yakın çevresine söylediğini biliyoruz.

 

Zlatan İbrahimoviç Galatasaray’da İddası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git