Digitürk Bein Turk’ün Su Ve Ateş Filmi

24 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.059 kez okundu.
Reklam

Digitürk Bein Turk’ün Su Ve Ateş Filmi

Merhaba sevgili Bein Turk film izleyenleri. Sizlere herzaman olduğu gibi bugünde Digitürk’ün yayına koymuş olduğu filmler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız adına birtakım bilgileri sizlerle paylaşacağız. Sizlere bugün Digitürk Bein Türk filmleri arasında olan Su ve Ateş filmi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Digitürk Bein Turk’ün Su Ve Ateş Filmi

Dil eğitimi için Londra’ya giden ve eğitimi bittikten sonra da orada yaşamaya devam eden Yağmur, Kemal’le tesadüf eseri bir uçakta karşılaşır ve tesadüfler peşlerini bırakmaz. Yağmur, çok az tanıdığı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığ Kemal’e aşık olmuştur ve aralarında bir ilişki başlar. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal’in ise Yağmur’dan sakladığı çok büyük sırlar vardır. Londra’da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir aşiret hesaplaşması ve kan davasının içerisindedir. İki aşiretin, kanı karşılıklı olarak durdurması da tamemen Haşmet’e bağlıdır. Yağmur’u da içine sürükleyecek karanlık olaylar ise kapıdadır…
Yapımı Avşar Film ve DNZ Film ortaklığında gerçekleştirilen projenin başrollerini Yasemin Allen ve Özcan Deniz paylaşırken, yönetmen koltuğunda yine Özcan Deniz oturuyor.

Türk sinemasının en önemli yapımlarını televizyon izleyicisi ile buluşturan, Türkiye’nin yeni yıldızı Bein Turk, ‘Su ve Ateş’ filmini 19 Nisan Cumartesi akşamı 22.00’da izleyici ile buluşturuyor.
Gizemli bir aşk hikayesi
Özcan Deniz’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, Deniz’e Yasemin Allen eşlik ediyor. Londra’da yaşamını sürdüren Yağmur, Kemal’le tesadüf eseri tanışır. Yağmur, gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal’e aşık olur ve aralarında tutkulu bir ilişki başlar. Kemal’in ise Yağmur’dan sakladığı çok büyük sırları vardır.
Digitürk Bein Turk’ün Su Ve Ateş Filmi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Su Ve Ateş Filmi

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git