Digiturk Paketinizi Yaratın

25 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.
Reklam

Digiturk her alanda farklılık göstermeye devam ederken, siz değerli aboneleri için kendi tercihlerinize göre paket oluşturma işlemine de olanak sağlamaktadır. Kendi tercihinize uygun kanalları seçerek oluşturacağınız bu paket kapsamı içerisinde kendi yayın akışınızı kendiniz oluşturacaksınız.

Nasıl mı Oluyor?

Hem istediğinizi izleyebilecek, hem de izlediğiniz kadar ödeyeceksiniz. Digiturk her biri birbirinden farklı ve kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hareket eden bir yayın akışı sağlamakta ve bu yayın kalitesiyle de diğer yayın kuruluşlarıyla arasında ki farkı her geçen gün katlayarak açmaktadır. Giriş paketi üzerinden faydalanabileceğiniz kendi paketini yarat kampanyası üzerinden ister Lig tv paketi üzerinden istediğinizi seçeceksiniz, isterseniz de sinema paketi veya dizi paketi üzerinden istediklerinizi seç izle veya kirala izle sistemi ile kendi paketinize ilavelerde bulunabileceksiniz.

Digiturk evinizi adeta istemiş olduğunuz sistem üzerinden yayın akışını sürdürürken, sizlere sağlamış olduğu ödeme kolaylıkları ile kredi kartına 9 taksite bölerek cazip ödeme seçenekleriyle hizmet anlayışını daha da üst seviyeye çıkartmayı başarabilmiştir.

Digiturk sağlamış olduğu hizmetleri ile abonelerini sevindirmeye devam ederken, siz hala Digiturk’e girmeli miyim? Şeklinde ki düşüncelerinizden kurtulmak için hemen sitemiz üzerinde yer alan çağrı destek hatlarından birisini arayıp bizlere ulaşarak abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Digiturk Paketinizi Yaratın
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Reklam
Digiturk Paketinizi Yaratın Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. emre sengunun diyor ki:

    flim paket sporextra paket flim paket sporextra paket sporseves paket cocuk paket belgesel paket ayla izlimiyorum

    Cevapla
Sayfa başına git