Digitürk’ün En İyi Kanalı Bein Turk Seçildi

4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.419 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ün En İyi Kanalı Bein Turk Seçildi

Merhaba arkadaşlar. Her yazımızda bahsettiğimiz gibi Digitürk sizler için en iyi kanalları ve en iyi filmleri ve dizileri sizler için yayınlamaya devam ediyor ve sizlerin izlemesi için hizmet veren kanallarda ödüllere koşmaya sizlerle beraber ilerliyor. Sizler için romada her sene yapılan televizyon kanalları arasında en çok izlenen kanal ödülünü alan Bein Türk kanalı ödülle dönmüş bulunyor. Sizlerde bu ödül sayesinde ne kadar özel yayınlar izlediğinizin farkına varmışsınızdır umarım. Çünkü Digitürk Bein Türk kanalı gerçekten sunmuş olduğu hizmet göz önünde bulundurulduğunda muhteşem yayınlar yapmakta ve bunu almış olduğu ödül ile ıspatlamış bulunmaktadır.

Avrupa’nın en önemli televizyon kanallarının değerlendirildiği ve 1998 yılından bu yana düzenlenen Eutelsat Televizyon Ödülleri’nde, müzik, spor, haber, çocuk, belgesel, sinema gibi farklı dallarda kanal ve programlara ödüller veriyor. Roma’da 28 Kasım 2014 Cuma akşamı düzenlenen gecede sahiplerini bulan ödül töreninden Türkiye’nin lider dijital yayıncılık platformu Digiturk ödülle döndü.
Türk sinemasının en iyi ve en yeni filmlerini izleyici ile buluşturan Bein Turk, Eutelsat Ödülleri’nde ‘Sinema’ kategorisinde ‘En İyi Sinema Kanalı’ ödülüne layık görüldü. Kanal içeriklerini izleyicinin özel ilgi alanlarına göre ayrıştıran Digiturk’ün, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve en sevilen Türk filmlerini yayınladığı kanalı Bein Turk, 30 Aralık 2013 tarihinde yayına başladı. Henüz bir yaşında olan Bein Turk, zengin ve kaliteli içeriği ile ilk ödülünü Avrupa’nın en prestijli ödül organizasyonundan aldı.
Digitürk’ün En İyi Kanalı Bein Turk Seçildi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git