Digitürk Yeni Yıl Hediyesi Bilgileri

30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 942 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yeni Yıl Hediyesi Detaylı Bilgiler Ve Hediye Edilen Kanallar

Kumandayı ellerine alarak en iyi HD filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve spor yayınlarını izlemek isteyen tüm arkadaşlarımız, lider digital yayıncı platformu olarak Digitürk aboneliği alıyor ve bu şekilde ailesi ile birlikte keyifli vakitler geçireliyor. Bildiğiniz gibi birkaç gün sonra 2015 bitecek ve 2016 yılına gireceğiz. Digitürk siz değerli aboneleri için bu seneyide boş geçmedi ve bu senede sizlere Yeni Yıl Hediyesi olarak  birçok yayınları ücretsiz olarak izlemenizi sağlamıştır. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Yeni Yıl Hediyesi ile izleyebileceğiniz yayınları öğrenmeye başlayalım.

Yeni Yılın İlk Hediyesini Digitürk’ten Alın

Digitürk aboneleri artık 31 Aralık 2015 ve 03 Ocak 2016 tarihleri arasında yüzlerce filmleri, yerli ve yabancı dizileri, severek izleyeceğiniz belgeselleri ve çocuk kanallarını ücretsiz izleyebilmenizi sağlamıştır. Sizlerde aboneyseniz veya yeni abonelik başlatacaksanız, belirttiğimiz tarihler içerisinde en iyi yayınları hiçbir ücret ödemeden izleyebileceksiniz. Bu kanallar kanallar sayesinde sizlerde 3 ocak 23:59’a kadar aksiyondan komediye, animasyondan bilimkurguya, yepyeni Türk filmlerinden tadına doyulmayan klasiklere kadar birçok filmi Moviemax; yeni ve bol ödüllü dizileri ise Dizimax kanallarından ücretsiz izleyebileceksiniz.

Digitürk Abonelik Almak İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatmak istiyorsanız eğer öncelikle trbilgi.net sitesi üzerinden kampanyalara göz atmanız gerekmektedir. İstediğiniz kampanyadan yararlanmak için ise site iletişim bilgileri üzerinden size en yakın bayiye ulaşabilir ve bu şekilde abonelik alarak yayınları izlemeye ve yeni yıl hediyelerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Yeni Yıl Hediyesi Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git