Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Yeni Dizi

17 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.214 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Yeni Dizi

Digitürk Dizimax Sci-Fi kanalı siz değerli izleyenleri için yine birbirinden güzel dizileri sevdikleriniz ile birlikte evinizde izlemenizi sağlamaktadır. Digiürk Dizimax Sci-Fi kanalının siz değerli izleyenlerine sunmuş olduğunu yeni dizisi “Resurrection”. Dizinin konusu hakkında da birşeyler söylememiz gerekiyorsa şunlardan bahsedebiliriz.

Resurrection Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan bir  dizidir. Dizi Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu almıştır.Dizide İnsanlar Nasıl öldüler, o şekilde yeniden canlanan insanlar, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor. Dizinin geri kanalını ise isterseniz dizimizi takip ederek öğrenelim.

Digiturk’ün bilimkurgu ve fantastik dizi kanalı Dizimax Sci-Fi’de, hayatını kaybeden insanların bir gün aniden geri gelmelerini konu alan yepyeni bir dizi başlıyor. Daha önce ‘House M.D.’ dizisinden tanıdığımız Omar Epps, ‘Resurrection’ın merkezindeki Ajan Martin Bellamy rolünde oynuyor. Frances Fisher, Matt Craven, Devin Kelley, Mark Hildreth, Samaire Armstrong, Sam Hazeldine, Landon Gimenez ve Kurtwood Smith dizinin ana oyuncu kadrosundaki diğer isimler.
Herkese dokunacak bir öykü
ABC ile Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B Entertainment’ın ortaklığında izleyici ile buluşan ‘Resurrection’ hayatını kaybeden insanların eski hayatlarına geri dönüşünü konu alıyor.
Missouri’nin küçük kasabası Arcadia’da sakin bir hayat süren insanlar, yıllar önce ölen sevdiklerinin birer birer kapıyı çalmasıyla şoke olurlar. Üstelik geri dönenler geçen zamanda hiç yaşlanmamışlardır. İlk olarak 32 sene önce boğularak ölen Jacob Langston bulunuyor. Göçmenlerden sorumlu Ajan Martin Bellamy (Omar Epps) küçük Jacob’ı geri getirmekle görevlendiriliyor. Jacob’ı ailesiyle buluşturan Ajan Bellamy çok geçmeden yaşananların basit bir kavuşma hikayesi olmadığını fark ediyor ve soru işaretleriyle dolu gizemli bir macera başlıyor.
Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Yeni Dizi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Resurrection Dizimax Sci-Fi’de

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git