Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

6 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 856 kez okundu.
Reklam

Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketi Kampanyası

Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketi Kampanyası kapsamında sizde eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri ikisi bir arada olan bu muhteşem paket ile keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Sunulan kampanya ile abone olduğunuz paketler kapsamında yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen dizileri HD kalitede izleyeceksiniz. Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketi Fiyatı açısından da oldukça uygun olup siz değerli müşterilere ayda sadece 17 TL olarak sunulmaktadır. Sağlanan kolaylıklar kapsamında verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 

Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketinde Neler Var?

  • Herkesin seveceği içerikler: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden MBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu Digiturk ekranlarında!
  • Ayda 80 dizi 800 yeni bölüm: Tamamı HD kalitede en sevilen dizi kanalları ile yerli ve yabancı dizileri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. 
  • 4 ekrandan dizi izleme keyfi: beIN CONNECT’te 100’den fazla dizi, 800 bölüm hiçbir ek ücret ödemeden Dizi paketinde!
  • Nasıl izlemek istediğiniz seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri sizler ile!

Kampanya Detayları

Hediye olan paketlerinden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0850 840 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Ailenin Yıldızı İle Dizi Paketi Kampanya Fiyatı
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git