Digitürk İnternet İle Belgesel Kampanyası

20 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 765 kez okundu.
Reklam

Digitürk İnternet İle Belgesel Muhabbetlerinden Geri Kalma

Digitürk İnternete Merhaba Kampanyası ile beraberinde belgesel kanallarını da keyifli bir şekilde takip edebileceksiniz. İnternete Merhaba Kampanyası kapsamında sizde hem internet sahibi olabilecek hemde keyifli belgesel yayınlarını HD kalite ile izleyebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile abone olduğunuz paketler kapsamında aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanarak Digitürk İnterneti abone olduğunuz gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Digitürk İnternete Merhaba kampanyasından ayda 14.99 TL ödeyerek en uygun fiyatlar üzerinden yararlanacak ve en kaliteli şekilde Digitürk fırsatlarından yararlanabileceksiniz.

Kampanyada Neler Var?

  • Lig TV Hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV sayesinde sizde hiç bir maçtan geri kalmayacak ve stadyum keyfini evinize taşıyabileceksiniz.
  • Spor Extra Hediye: Spor Extra ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 ve Spor Toto Süper Ligi maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi Hediye: Yetişkin paketi hediyesi sayesinde Blue Hustler ve Playboy gibi yetişkin kanallarını gece 00.00 itibari ile izleme imkanı sizleri bekliyor.

Kampanya Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında abone olduğunuz gün içinde kurulum hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Akitvasyon ücretsiz olup tek seferli iç kurulum bedeli 35 TL olarak bildirilmektedir. Dış kurulum gereken durumlarda ise çanak takılırsa 50 ila 70 TL arasında çanak bedeli siz değerli üyelere sunulmaktadır. Bu bedel yetkili servise veya taksitle Digitürk’e ödenebilir. Ücretsiz kuruluma 20 M kablo dahildir.

Paket İçeriği: Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak Lig TV 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

Digitürk İnternet İle Belgesel Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git