Digitürk E42 Hata Mesajı Çözüm Bilgisi

24 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.080 kez okundu.
Reklam

Digitürk E42 Hata Mesajı Çözüm Bilgisi

Türkiye’nin ilk ve tek lider yayıncı platformu olan Digitürk, sizlere en iyi hizmetleri vermeye yıllardır devam ediyor ve bu şekilde sizlerde en iyi yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk, 2000 yılından bu yana en iyi yayınları izleyebilmeniz için paketlerini ve kampanyalarını hizmete sokuyor ve bu şekilde sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk aboneliği alarak sizlerde zamanınızı en iyi şekilde geçirebiliyorsunuz. Digitürk aboneliği alan arkadaşlarımız bazen ekranda çeşitli sebeplerden kaynaklanan hata mesajları görebilmektedir. Bizlerde bu hata mesajları arasında yer alan Digitürk E42 Hatası hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız ve çözümüne ulaşmanızı sağlayacağız. Hadi o zaman, gelin hep beraber Digitürk E42 Hatası çözüm bilgilerini öğrenmeye başlayalım.

Digitürk E42 Hata Mesajı Çözüm Bilgisi içeriği

Digitürk E42 Hata Mesajı Çözüm İçeriği

Digitürk E42 hatası ekrana geldiyse eğer pin kodu mesajı istendiği akıllara gelmektedir. Digitürk E42 hata mesajı Yaş sınırlamaları olan kanallarda ve kullanıcı tarafından kilitlenmiş olan kanallarda bu mesaj görülecektir. Bu hata kodunu ekrandan gidermek için pin kodunuzu doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Eğer yetişkin şifrenizi ilk kez giriyorsanız eğer pin kodunuz “0000”dır.

Eğer şifrenizi bilmiyorsanız direk Digitürk’e kayıtlı olan cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girebilir ‘PIN KODU SIFIRLA’ yazıp sistemimize kayıtlı telefonunuzdan 3555‘e SMS gönderebilirsiniz. Digitürk pin kodunuzu sıfırlamak için online işlemlere de girebilir veya direk Digitürk müşteri hizmetlerini 0212 473 7373 arayarak da sorunsuz olarak pin kodunuzu öğrenebilirsiniz veya sıfırlayabilirsiniz.

Digitürk E42 Hata Mesajı Çözüm Bilgisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git