beIN Connect

26 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 573 kez okundu.
Reklam

beIN Connect TV’den İzle

beIN Connect ile televizyonunuzu internete bağlayarak izlemek istediğiniz içerikleri daha keyifli bir hale getirebilir ve bir çok ek içeriği ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bütün yayınları cepten, tabletten dilediğiniz gibi izleyebilir ve her nerede olursanız olun yayınların tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. 

beIN Connect Özellikleri

  • Tekrar İzle: eyecanla takip ettiğiniz yerli dizileri, en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV’den, web’den, cepten ve tabletten, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
  • Size Özel: beIN CONNECT izleme alışkanlıklarınıza göre sevebileceğiniz içerikleri size önerir ve zaman kaybetmeden izlemenizi sağlar.
  • Baştan İzle: Digiturk kanallarından izlediğiniz bir filmin ya da dizinin başını kaçırdıysanız, televizyonunuzun ekranında çıkan pencere üzerindeki “İzle’ye” basarak baştan izleyebilirsiniz.
  • Kaldığın Yerden Devam Et: Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra televizyondan, web’den, cepten veya tabletten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
  • Uzaktan Kayıt: beIN CONNECT ile filmi, diziyi, programı evde olmasan da cep telefonu ya da tablet üzerinden izleme talimatı verebilir, uydu alıcınıza kaydedebilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
  • TV’ye Gönder: kıllı telefonunuzdan izlemek istediğiniz içeriği seçin, sonra da beIN CONNECT’in benzersiz özelliği sayesinde, sadece tek bir hareketle televizyonunuza gönderin.
  • Web ve Mobilden İzle: beIN CONNECT’in web ve mobil uygulamaları ile Digiturk’ünüz dilediğiniz yerde sizinle. Heyecanla takip ettiğiniz yerli – yabancı diziler, en sevdiğiniz programlar, 1000’in üzerinde zevkinize göre seçebileceğiniz film ve en çok izlenen canlı kanallar webte, cepte, tablette. Üstelik canlı yayınları 12 saate kadar geri alabilir ve gün içinde kaçırdığınız programlara ulaşabilirsiniz.
beIN Connect
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git