Digitürk Home TV Yeni Programı Master Chef UK

22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.334 kez okundu.
Reklam

Digitürk Home TV Yeni Programı Master Chef UK

Digitürk Home Tv kanalı sizler için bildiğiniz üzere yemek programları ile yayın vermekte ve bugün ev hanımlarının ençok tercih ettiği TV programları arasında yer almaktadır. Kanal ev hanımlarına italya, fransa vs. ülkelerin yemek kültür tariflerini en iyi şekilde ve detaylı olarak sunmaktadır. Digitürk Home TV sizler için yeni programlarını yayına sokmuş bulunmaktadır. Bugün sizlere yayın veren programlar arasından “Master Chef UK” yayınları hakkında bilgi vermek istiyoruz. 

Türkiye’nin ilk yemek, dekorasyon ve yaşam kanalı Home TV’de dünyaca ünlü yepyeni bir yarışma programı başladı. Yemek konusunda deneyimli yarışmacılar ‘MasterChef UK’de ileride restoran şefi olmak için yarışıyor.
Yemek konusundaki deneyimlerini uzmanlaştırmak isteyen yarışmacılar Master Chef UK ile bu şansı yakalamak için mücadele ediyor. İngiltere’nin ünlü şeflerinden John Torode ve sunucu Gregg Williams’ın yarışmacıları yönlendirdiği ve değerlendirmeye katıldıkları programda, katılımcılar ünlü restoran şeflerine yemek hazırlamak, işlek bir restoran mutfağında çalışmak gibi sınavlardan geçiyor. Böylece ileride bir restoranda görev almak için gerekli olacak meziyetlere sahip olup olmadıkları teste tabi tutuluyor.
Digitürk Home TV Yeni Programı Master Chef UK
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git