Abone Numarası Öğrenme Bilgileri

12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 9.028 kez okundu.
Reklam

Digitürk Abone Numaralarını öğrenmek isteyen Digiturk üyeleri için bugün Abone numaralarını nasıl öğrenebilecekleri hakkında bilgileri paylaşacağız.

Digitürk Üyelik Numaranızı UYENO yazıp 3555’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Digitürk Üyelik numaranız faturanızın sol kısım üst bölümde yazmaktadır.

Digitürk Online işlemler merkezi şifreniz varsa online işlem Bölümünden üye numaranızı sorgulayabilirsiniz. Online işlem merkezine cep telefonu, TC Kimlik NO veya e-posta adresi seçenekleri ile giriş yapabilirsiniz.

Digitürk Abone Numarası Öğrenme işlemleri için ister Digitürk genel merkezi müşteri hizmetlerini arayabilir, isterseniz de size en yakın bir teknik servise giderek abonelik numaranızı hemen öğrenebilecek ve böylelikle fatura ödemenizi ve diğer hizmetlerden de kolayca yararlanabileceksiniz. Digitürk müşteri hizmetlerimize ulaştığınız zaman abone numara bilgileriniz dışında daha birçok hizmetten de yararlanabileceksiniz. Teknik servis hizmeti bu hizmetlerin en başında gelmektedir. Bu hizmet için günlerce beklemek yerine, genel merkeze bildirin, tüm hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayın.

Evet sevgili Digitürk ve Lig TV’liler. sizlerde hemen Digitürk Abone Numarasını Öğrenmek ve diğer hizmetlerden yararlanmak için Digitürk genel merkezi arayabilirsiniz.

Detaylı Fatura Bilgilendirmesi için Videoyu izleyebilirsiniz.

 

Abone Numarası Öğrenme Bilgileri
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git