Uluslarası Haber Kanalı France 24

7 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.515 kez okundu.
Reklam

Digitürk kanallarını normal uydu kanallardan ayıran en önemli özellik hiç kuşgusuz yayın kalitesi ve sorunsuz günün 24 saati verdiği yayınların kalitesidir.

Digitürk kanallarını normal uydu kanallardan ayıran en önemli özellik hiç kuşgusuz yayın kalitesi ve sorunsuz günün 24 saati verdiği yayınların kalitesidir. Digitürk kanalları içerisinde birçok film kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları, çocuk çizgi dizi kanalları, radyo kanalları, haber ve eğlence kanalları yer almaktadır. Özellikle Digitürk’ün bünyesinde bulunan haber kanalları, tüm Dünya’da yaşanan en son olayları anında öğrenmenizi sağlayan uluslararası kanallardır. Bu kanallar sizlere günün 24 saati haber izlemenizi sağlamaktadır.

Özelliklede Digitürk haber kanalları arasında yer alan France 24 kanalı, tüm abonelerimizin her akşam izlediği bir kanal olma özelliği gösteriyor. Bu kanal sayesinde yurdumuzda ve dünyada yaşanan en son olaylar hakkında bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Digitürk France 24 kanalını izlemek için hiçbir ek paket almanıza da gerek yoktur. Kanalı izlemek için direk Digitürk giriş paketini satın alabilir ve haberleri izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk France 24 kanalını açmak için direk Digitürk 146. kanalı açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk France 24 kanalını açarak izleyebileceğiniz yayınlarıda kısaca öğrenelim.

Beyond Business, The Business Interview – hosted by Raphael Kahane, Business Matters – hosted by Stéphane Marchand, Pierre Brianço, Europe District – Christophe Robeet, Culture, Culture Critique – hosted by Augustin Trapenard on literature, Amobe Mevegue on music, Sean Rose on exhibitions, Lisa Nesselson on cinema and Stephen ClarkeThe Debate – hosted by François PicardEnvironment – hosted by Eve Irvine.

 

Uluslarası Haber Kanalı France 24
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk France 24

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git