Digiturk Kamu Kampanyası

16 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 1.035 kez okundu.
Reklam

Digiturk Kamu Personeli Kampanyası Kamu Çalışanı İndirimi

Diigturk Kamu Kampanyası ile Kamu çalışanları Digiturk Paketlerine indirimli bir şekilde sahip oluyor. Digiturk Kampanyaları ile en sevilen yayınları HD kalitede izleyerek sinema ve  beraberinde sunulan spor yayınları ile stadyum keyfini evinizde yaşayacaksınız. Digiturk Kamu Çalışanlarına Özel İndirim ile Digiturk Paketleri Fiyat açısından indirimli ve hesaplı bir şekilde evinize geliyor. Sunulan kampanya kapsamında ayda 19 TL ödeyerek en sevilen içerikleri HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmede, kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve aldığınız bilgiler üzerine üyelik işlemlerini tamamlayarak aynı gün içinde kurulum desteği alabilirsiniz.

Kampanya İçeriği

  • Belgesel ve çocuk kanalları: Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları Ailenin yıldızı paketinde! 
  • Doya doya spor keyfi: İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları sizlerle! 
  • Eğlencenin adresi: Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz komediler ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY
  • 4 ekranda izleme özgürlüğü: 100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT’te!

Digiturk Kamu Kampanyası Paket Fiyatları

  • Ailenin Yıldızı Paketi: İlk 12 ay 19 TL, kalan aylarda ise 22 TL!
  • Filmin Yıldızı / 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye: İlk 12 ay 29 kalan aylarda ise 33 TL!
  • Sporun Yıldızı / 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye: İlk 12 ay 89 sonraki aylarda 99 TL!
  • Yıldız Dolu Paketi: İlk 12 ay 109 kalan aylarda ise 119 TL olarak sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

Kampanya, 24 ay kullanım sözüyle, Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paketlerinde 3 Eylül 2018, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerinde ise 3 Ağustos 2018’e kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında; ilk 12 ay Ailenin Yıldızı 19 TL, Filmin Yıldızı 29 TL, Sporun Yıldızı 89 TL, Yıldız Dolu 109 TL’dir. Takip eden aylarda Ailenin Yıldızı 22 TL, Filmin Yıldızı 33 TL, Sporun Yıldızı 99 TL, Yıldız Dolu 119 TL olarak faturalanır. Kamu kurumu personeli olan ve bu durumunu ilgili kimligini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen yeni aboneler kampanyadan faydalanabilir.

Digiturk Kamu Kampanyası
3 votes, 4.67 avg. rating (92% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git