Ant Man Digitürk Premier’de

1 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 644 kez okundu.
Reklam

Ant Man Digitürk Premier’de Kullanıcıları İle

Digitürk Ant Man‘i kullanıcıları ile buluşturuyor. 40 gün 40 gece etkinliğine özel Ant Man Filmi siz değerli kullanıcılara Digitürk Premier ile sunuluyor olacak. Komedi, Aksiyon ve Aşkı bir ara da sunan Ant Man ile birlikte siz değerli kullanıcıları ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor olacak. Kısaca filmin içeriğine bakacak olursak; Biyokimyacı DR. Hunk Pym yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutunu değiştirebilmeyi keşfeder ve macera başlamaktadır. Sizde Film Paketi üyesi olarak muhteşem film serüvenin katılabilir ve en eğlenceli içeriklere Digitürk ile tanıklık edebilirsiniz.

Bu Paketi Neden Almalıyım?

  • 1000 adet film: Her ay binlerce film ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilir ve en kaliteli içerikleri en uygun fiyatlar üzerinden izleyebilirsiniz.
  • Her gün farklı: Film Paketi ile sıradan TV yayınlarından kurtularak her gün farklı filmler ve yeni içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • 4 ekranda film keyfi: 4 ekrandan izleme özgürlüğü sayesinde sunulan yayınları tabletten, cepten, TV’den ve bilgisayardan keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Dublaj ve alt yazı seçenekleri sayesinde yayınları Türkçe dublaj ve alt yazı ile izleyebilirsiniz.

Beraberinde Bir Çok Film

  • Ant Man- DR. Hunk Pym yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutunu değiştirebilmeyi keşfeder ve macera başlamaktadır.
  • Eye ın the Sky: Nairobi’de bir grup teröristin intihar saldırısı hazırlığında olduğu anlaşılır.
  • Seventh Son: Master Gregory ve Tom, ülkelerini kötü yaratıklardan koruyan iki avcıdır.

Ant Man Digitürk Premier’de
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git