A Ciambra Filmi Digiturk beIN Movies

5 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 248 kez okundu.
Reklam

A Ciambra Drama Filmi Digiturk

Drama filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir içerikler beIN CONNECT ile izleyenleri bekliyor. Drama türü içerik sevenlere özel olarak sunulan A Ciambra Filmini sizde HD kalitede izleyecek ve beraberinde bir çok içerikle de ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanyalar ve indirimli fiyatlar kapsamında en sevilen içerikler ile sinema keyfini evinize taşıyacaksınız.

Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde; Pio Amato, Koudous Seihon, Damiano Amato dramatik dakikalarda sizlere eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mediterranea, Alleged, 37, The Ducks’ Migration, The Plain filmleriyle de bildiğimiz Jonas Carpignano oturuyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyerek sinema hazzını evinizde yaşayacaksınız. 

Cannes Film Festivali’nden ödüle layık görülen yapım, Toronto ve Karlovy Vary gibi festivallere de konuk olmuştu. 14 yaşında A Ciambra’da yaşayan Pio Amato, bir an önce büyümek ister. Yaşının gerektirdiği gibi değil, büyükler gibi davranır. Sokak kurallarını öğrenmek ve sokakta varolmak için sürekli ağabeyi Cosimo’yu takip eder. Cosimo ansızın ortadan kaybolduğunda, Pio sorumluluk alacak kadar büyümüş müdür?

Süre : 112 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.07.2019

A Ciambra Filmi Digiturk beIN Movies
2 votes, 4.50 avg. rating (90% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git