Giriş ya da Kayıt Ücretsiz!
 
 
 Takvim
Şubat 2008
P S Ç P C C P
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
 Kullanıcı Paneli
Merhaba Ziyaretçi
» IP: 64.208.172.178
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Kayıt

En son 5 Kullanıcı
torceza00 mustafaa jakal59 veruca smemiydz

Online Kişiler
14

Online Kullanıcılar
0

Online Ziyaretçiler
14
01:   Yahoo spider
02:   88.254.x.x
03:   88.251.x.x
04:   64.1.x.x
05:   88.242.x.x
06:   64.1.x.x
07:   64.208.x.x
08:   88.230.x.x
09:   Google spider
10:   88.232.x.x
11:   Yahoo spider
12:   88.226.x.x
13:   Yahoo spider
14:   Yahoo spider

» Çoğul
119251
» Tekil
103290
 Ana menü
 Arama
 Siteye Giren Üyeler
Onur 05:04:44
jakal59 06:01:26
Rain-Bow 06:01:49
merty019 17:53:01
torceza00 21:49:33
mustafaa 22:33:41
m.doganturk 23:38:43
veruca 1 Day
bahri 1 Day
hayatisimm 1 Day
 Google Reklam2
Top
Hitman 2: Silent Assassin - Çözüm
08/11/2007 16:31 Oyuncu
oyun hakkındaki yorumlarını üye olup yapabilirsiniz.

Hit oyunun çözümü ile yeniden karşınızdayım arkadaşlar. Oyun fazla zorlu değil öncelikle bunu belirtmek isterim. İlk başlarda zor gibi görünse de, alıştıktan sonra hem eğlenceli hem de çorap söküğü gibi ilerliyor. Bölümleri bitirmek için bir dolu yolunuz olacak, ben bunlardan en kullanışlı olanı anlatacağım. Diğerlerinden de bahsetsem bile, detaylarına fazla inmeyeceğim. Bu nedenle, benim anlattıklarımın dışında da gidilecek yerler, olacak olaylar olabilir. Son olarak, oyunda olan bitenden yine bahsetmeyeceğim. Konuyu kendiniz izleyip öğrenirseniz, daha keyifli olacağını düşünüyorum. Hadi bakalım. Şimdi tam çözüm zamanı.

İlk bölümümüz Anathema. Burada kaçırılan pederi kurtarmamız gerekecek. Dışarıda başlıyoruz, içeri girmemiz gerekli. Ayrıca karşı tarafın patronunu da öldürmemiz gerekiyor. İçeri girmek için en güvenli yol postacıyı halledip giysileri ve çiçeğiyle birlikte içeri dalmak. Ben direk daldım, dışarıdaki adamlardan birini öldürdüm, kıyafetini giydim. Dikkat edin, mafyalardan birinin kıyafetini giymezseniz, içerde pek rahat edemiyorsunuz. Merak etmeyin, herkesin bedeni sizinkiyle aynı, pantolon bol durmuyor. Karizma yerinde oluyor yani :) Ha bir de, evin diğer girişindeki taşıyıcıyı da halledip girebilirsiniz. Dedim ya, size kalmış. Nasıl olsa eninde sonunda enseleneceksiniz. Kıyafetiniz tamam ise bahçede istediğiniz gibi dolaşabiliyorsunuz. Tabi girişte herkese saldırmamışsanız. Binaya da elinizi kolunuzu sallayarak girdiğiniz zaman, asıl patron en üst katta, ortadaki odada. İster odaya hemen dalın, isterseniz adamın dışarı çıkmasını bekleyin. Erkek adam korkmaz, dalın halledin herifi. masadan anahtarları alarak, evin bodrumuna inin. Söylediğim yerlere haritadan bakarak ilerleyebilirsiniz. Bodrumdaki kapıyı açtığınız zaman, dostunuzun orada olmadığını görüyorsunuz. Artık yapmanız gereken çıkıp gitmek. Haritada exit yazan yere gittiniz mi bölümü bitirmiş oluyorsunuz.

İkinci bölüm ise Petersburg Skateout. Burada keskin nişancılık yeteneğimizi konuşturmamız gerekli. Metro istasyonunda 137 numaralı dolaptan gerekli ekipmanı alarak, size resimde gösterilen binaya gidin. Askerlerden birini öldürüp kıyafetini giyerseniz, yolda başınız belaya girmez. Toplantının yapıldığı binanın sağ tarafındaki apartmana girin. Açık bir pencere bulduğunuzda, öldürmeniz gereken kişiyi seçmekte zorlanacaksınız. Yardımcınız adam hakkında sırasıyla ipuçları veriyor ama siz sabırsızsanız, orada duran şapkalı ve içki içen adamı indirmeniz yeterli. Ardından metro istasyonuna dönüp kaçmanız gerek. Oldukça kolay bir bölüm.

Üçüncü bölüm Kirov Park Meeting. Kötü bir general ile mafya elemanının buluşmalarına biraz renk katmak için teknemizle olay mahaline geliyoruz. Merdivenlerin karşısında kendi halinde bekleyen bir asker var. Etrafa duyurmadan onu halledin. Ardından kıyafetini giyerek parka gidin. Buluşma esnasında, öldürmeniz gereken iki kişiyi öldürüp tekneye geri dönün. Anaa, ne kadar kısa bir bölümmüş. Ayrıca bu bölümde kanalizasyon sistemleri falan var, ne işe yarıyor bilmiyorum. En ufak bir gürültüde, öldürmeniz gereken kişiler kaçıyorlar, aklınızda bulunsun.

Tubeway Torpedo bölümümüzde sıra. Amaç yine öldürmek ve kurtarmak. Kurtaracağımız ajanımız, öldüreceğimiz general. Yani generali kurtarıp ajanı öldürürseniz olmaz :) Bölüme başlayınca, en yakındaki askeri öldürüp kıyafetlerini giyin. Ardından sizin için ıvır zıvırların bırakıldığı binaya gidin. Ekipmanı topladığınız zaman, kamyona binip asıl mekana gidin. İlerideki binaya girip asansörle aşağı inin. Oldukça sessiz olmanız gerekli burada; isterseniz tabi. İlk kapıdan içeri girerek elektrik sistemine ateş ederseniz kameralar bozulacak haliyle. Ardından ilerideki asansörle aşağı ineceksiniz. Niye diğer asansör en aşağı inmiyor anlamadım gitti. Neyse, aşağıda generali halledip ajanı kurtarın. Ardından duvarı bombayla havaya uçurarak kanalizasyona girin ve exit olayından bölümü bitirin.
Invitation to a Party bölümünde, yine ülkedeki general sayısını bir eksilteceğiz. Ama ekstra olarak önemli mi önemli bir çantayı da ele geçirmemiz gerekiyor. Bölümün başında, garsonlardan birini halledip kıyafetini alın. Artık rahatça dolaşabilirsiniz. Ardından eşyalarınız olduğu yere bir uğrayın. Sonra ilerleyip, mutfağa gelin. Buradaki şarap bardağını zehirleyin. Bir süre sonra, başrol oyuncularımız görünecekler. Biz de sessizce takip edeceğiz. Adam kasayı açtığı anda hepsini öldürün ve kasadan çantayı alın. Ardından zehirli içkiyi de generale verin. İşler bittiğine göre, çantamızla birlikte bölümün çıkışına giderek bitirin.

Tracking Hyamoto bölümünde, ismi geçen adamın (Hyamoto) üzerine izleme cihazı yerleştirmek. Oldukça kolay ve kısa bir bölüm. Diğer bölümlerde kimseyi öldürmediyseniz bari bu bölümde biraz adam öldürün ki, arkamızdan dedikodu yapmasınlar :)

Hidden Valley bölümüne geldik. Burada paçamızı kötü adamlardan kurtarmamız gerekli. Kamuflaj kıyafeti bulmak lazım önce. Beyaz olduğundan kimseye görünmeden aşağıdaki (haritaya göre aşağıda demek istedim) çıkışa ulaşabilirsiniz. Keskin nişancıların hedefi olmadan koşa koşa ilerlemeniz gerekli. Devamlı ilerleyin ve kimseye bulaşmayın. Şansınız varsa postu deldirmeden çıkışa ulaşabilirsiniz.

At the Gates bölümüne geldiğinize göre, önceki bölümden sağ çıktınız demektir. Şşt, kapat o konsolu bakiyim, hile yok :) Hmm, bu bölümde amaç Hayamato'nun gizli üssüne girmek. Girmek için kapıları açmak gerekiyor tabi. Teknolojik bir ortam olduğundan, kilit mekanizmalarını halletmemiz gerekli. Haritada nerelerde olduğu yazıyor. 2 tanesi evde, diğeri dışarıda. Keskin nişancılara dikkat etmenizi söylemedim :)

Shogun Showdown! İçerideyiz. Hayamato'ya gününü göstermemiz gerekli. Evin içi doğal olarak ninjalar tarafından korunuyor. Bunlara dikkat ederek haritada gösterilen yere gelin. Anahtar kartı alıp yukarı çıkın. Ninjalarla uğraşırken üst katlara doğru ilerleyin. Odalardan birinde Hayamoto'ya rastlayacaksınız. Onu hallederek en yüksek yetkili anahtarı alın. Ardından haritada gösterilen odaya giderek patlayıcıları alın. Bunlarla helikopteri patlatın ve çıkışa giderek bölümü bitirin.

Basement Killing bölümünde bir hacker'ı öldürmemiz gerekli. Binaya girerken herkesi öldürerek girmek azıcık sakat. O yüzden üzerinizi boşaltıp öyle girin. Kapıda metal dedektörü olduğundan silahsız girmeniz gerekli. İçeriden, adamların birinden nasıl olsa silah temin edersiniz. İçeride, sağ taraftaki odadan sis bombasını alın. Ardından çamaşırhaneye giderek onu delikten atın. Ortalık karıştığı zaman bilgisayar odasına gidip bilgisayarları yokedin. Ardından aşağı ilerleyip hacker dostumuzu son yolculuğuna uğurlayın. Geri dönüp soldaki kapıdan ilerleyin. Asansörle yukarı çıkıp bölümden kurtulun.

Aah. Mezarlık Devriyesi. Stephen King'in sağlam yapımlarından biridir. The Graveyard Shift bölümüde, haritadan, sağlam bir yerden içeri girip bilgisayar odasındaki bilgisayarlardan birine alet yerleştirmek. İçerideki adamlardan birinin kıyafetini alırsanız iyi olur. Bilgisayar odalarının arka tarafında, siyah bir bilgisayar var. Aleti ona yerleştireceksiniz. Ardından dışarı çıkıp yoldan devam ederek camların olduğu yere gelin, kırıp ilerlediğinizde bölüm bitecek.

The Jakuzzi Job bölümünde Charlie denen düzenbazı öldüreceğiz. Daha önce de öldürdük derseniz, o gerçek değildi derim ben de. Binanın camlarından birini kırıp içeri girin. Arka odadaki duvardaki resmin arkasındaki kasayı açın (ne tamlama yaptım ama). İçinden para ve heykelciği alın. Haritaya bakarak Charlie'nin olduğu odaya gidin. Odaların sonuncusu tabi mantıklı olarak. Hep öyle olur zaten. Haritadaki sigorta odasına giderek hayat sigortası yaptırabilirsiniz :) Şaka! Binanın ışıklarını kapatabilirsiniz. Ardından kaka adam ve korumalarını öldürüp çıkışa giderseniz, bölüm bitivericektir.

Şimdi geldik Murder at Bazaar bölümüne. General popülasyonu azaldığından, artık daha düşük rütbeli kişileri öldürmemiz gerekiyor bu bölümde. Bölümün hemen başında askerlerden birini öldürüp kıyafetlerini alın. Pazar yerinde kendinize sağlam bir yer bulup öldürmeniz gereken askerin gelmesini bekleyin. Onu halledip üzerinden çıkan haritayı alın ve asıl askerin yerini öğrenin. Bu binaya gittiğiniz zaman, azıcık asker öldürüp hemen üst kata çıkarak albayı temizleyin. Ardından tüm ordu üzerinize çullanacak. İster hepsini öldürün ister tabana kuvvet kaçın. Ben birazını öldürdüm, baktım bitecek gibi değil, ortamdan yokoldum :)

Interception bölümünde sıra. Adamımıza gidip silahımızı alacağız. Ardından limuzin içindeki Khan denen adamı öldüreceğiz. Kolay bir bölüm. Çıkışa gittiğiniz zaman bölüm bitiyor. Yahu her seferinde aynı şeyi söyledim, artık söylemeyeceğim çıkışa gitmeniz gerektiğini :)

Tunnel Rat bölümünde, yine birilerini temizlemek gerekiyor. Askerlerden birinin kıyafetini giymek akıllıca olacaktır. Ardından milleti temizleyerek ilerleyebilirsiniz. fazla kişi yok. Öldüreceğiniz kişinin katına indiğinizde, hemen gebertin onu. Ardından ilk kata geri dönüp aleti çalıştırın. Kargo yukarı çıkacak. Siz de çıkın ki bölümü bitirebilesiniz. Çıkışa gidin demedim ama.

Temple City Ambush bölümünde yine cinayet işleyeceğiz. Ardından fotoğraf da çekeceğiz. Bölümün başında bize silah sağlayacak adamdan silahınızı alın. Ardından ajanımıza gidip bölgü alın. Ardından haritada gösterilen iki kişiyi halledip fotoğraflarını çekin. Sonra fotoğrafları ajanımıza verin. Sonra çıkış.. Ha tamam sustum :)

The Death of Hannelore bölümünde de biraz zorlanacağız gibi. Bölümün başındaki askerlerden birini öldürüp kıyafeti alın. Ardından sağdan ilerleyerek yukarı çıkın. Binaya girip sol taraftan hasta kıyafetlerini alın. Ardından havuzun oradan yukarı çıkıp doktorun yanına gidin. Doktoru şimdilik öldürmeyin. Duvardaki anahtarın olduğu yere haritadan bakarak gidin ve ardından doktoru kimse yokken sessiz bir çekilde öldürün. Aldığımız anahtarla oradaki kapıyı açarak doktoru içeri taşıyın. Ardından başladığınız yere dönüp bölümü bitirin.

Terminal Hospitality... Bölümün başında askeri öldürüp kıyafetini alın. Karşıdaki binaya girip yukarı çıkın. Odalardan birinden neşter alacaksınız. Ardından doktorlardan birini öldürüp kıyafetini giyerseniz iyi olur. Haritadan bakarak ameliyathaneye gidip orada yatan adamı öldürün. İstediğiniz gibi öldürebilirsiniz.

Petersburg Revisited bölümünde oldukça garip anlar yaşayacaksınız. Önceki gibi, bu sefer öldürdüğünüz generalin odasına gidin. Sizin ateş ettiğiniz yerdeki adamı öldürün. Metroya geri dönün ve bölümü bitirin.

Redemption at Gontranno Sanctuary bölümü son bölüm artık. Bu bölümde herkesi gebertip kiliseye girin. Etrafı temizleyip günah çıkarma odasına gidin. Oradaki ortadaki kalbe ateş edin. Sergei vurulacak. Ardından dışarı çıkacak. Onu halledin ve oyunu bitiriverin. A aaaa, hemen bitti. Tebrikler...
hitman2 bilgi hitman2 çözümü hitman2 doküman hitman2 döküman hitman2 dökümanları hitman2 game hitman2 hakkında bilgi hitman2 makale hitman2 makaleler hitman2 makaleleri hitman2 oyun hilesi hitman2 oyun yardimi hitman2 yardım hitman2 şifresi   
UĞUR
walla ne diyim hatalı hatalı bitirdim oyunu
20
Ara
İsim
Email
Yardım
 Saat
 Yeni Proğramlar
 Yeni Haberler
Ministrler Kabinetiniň mejlisi boldy.
Mehriban Əliyeva Macarıstan parlamentində olub
Nowruz aıynyň 8-i täzeden zenanlar güni yglan edildi.
Avrupa'da Türkmen eylemi
Bu gün Azərbaycan iqtisadi və siyasi baxımdan Ermənistandan çox güclüdür
Neftin qiyməti 150 dollara çatacaq
Azərbaycan Kosovonun müstəqilliyini tanımayacaq
Ermənistanın kompromisdənbaşqa yolu yoxdur
Baykal'a Türban sorusu
Türbanda 'TARİHİ' gün
 Anket
Sitede +18 içerik olsun mu?
Olmalı
Olmamalı
Farketmez
Sonuç
(0 Yorumlar)
 Mesajlar
Onur
Tarih: 18/02/2008 14:36
işe bak kosovada bagımsız oldu iyimi
adanali1903
Tarih: 03/02/2008 17:39
slm arkadaşlar ankaradan bayan olan varmı
Onur
Tarih: 16/01/2008 15:48
lalforewer msn'imi ekle konuşalım [email protected]
lalforewer
Tarih: 14/01/2008 23:01
slm onur
Onur
Tarih: 13/01/2008 22:33
Sitedeki tüm sorunları düzeltim daha sorun çıkmıcaktır.
Onur
Tarih: 07/01/2008 22:51
Editörlere bilgi, editör arkadaşlar comments last 30 dan o kişinin ip sine tıklayıp tüm mesajlarını otomatik sildirebilir.
zeki_savas
Tarih: 06/01/2008 12:56
slm
izmirlielif
Tarih: 05/01/2008 21:04
selam arkadaşlar
Onur
Tarih: 02/01/2008 00:01
Sitemizi olan yoğunluk nedeniyle makina değişikligi yaptık 01.01.2008 üye olanlar eğer üye girişi yapamazsa tekrar üye olsunlar.
melek18
Tarih: 01/01/2008 03:56
Arkadaş arıyorum
Giriş ya da Kayıt Mesaj göndermek için!
 Arayüz
 icerik anahtarları
5 yarali kktc baskent tahranda deprem Varikosel viyanada ahlaksiz heykel mdk 2 3d oyun cumhurbaskani gul idisk yukle xoops portal google talk the foks oyunu bulent ersoy haber uykuda ruyalarimiz irc script mulak sahin nero ve emulo koblo_yok mona lisa turkiye ekmekleri NHL 2002 serial mutluluk nedir çet kanalları DjAkman sohbet kanallı beyaz saray hindi mdk 2 oyun hakkinda bilgi hacklenen pkk sites kurt lider vuruldu
Top
 
Bana Ulaşmak için MSN : msn'adresinden ulaşabilirsiniz.
MemHT Portal is a free software released under the GNU/GPL License by Miltenovik Manojlo